יום רביעי, 25 באפריל 2012

כרטיסים ישנים-חדשים

היי,
לא כתבתי מאז החג אבל לא משום שלא יצרתי אלא כי הייתי עסוקה (בעיקר בארגוני החתונה - ועל כך פוסט נפרד בהמשך: מחברת החתונה שלי!!!).
בינתיים הסתיים חופש פסח הארוך במיוחד (תזכורת מצויינת למה לי להמשיך לעבוד בבית ספר :) ), המשך פסל חדש בעיסת נייר (ג'ירפה, אבל לא שיגרתית.. חכו ותראו.. בטח אסיים אותה עוד שנה... בקצב הזה..), ומכירת כרטיסי ברכה חד פעמית בסטודיו של ענת אורפז, מכירה מוצלחת ביותר, התלמידים והתלמידות אהבו את הכרטיסים שלי ופרגנו וקנו... וסיפרו אח"כ את תגובת מקבלי הכרטיסים ובאמת שלא היה לי כיף גדול מזה. איזה כיף, דגדג לי להפוך את התחביב למקצוע.. אבל האמת היא שלא אהבתי להכין "מסות" של כרטיסים בבת אחת, לחזור על כרטיסים מסוימים כמה פעמים וכו'... אלא אני אוהבת יותר להכין בודדים ולהשקיע בכל אחד ואחד מהם, לחשוב שעות על העיצוב המתאים ביותר, ולא להכין בלחץ הרבה כרטיסים כדי שאוכל למכור... אבל אני כמובן לא מתלוננת, זאת הייתה חוויה ייחודית ונכון לעכשיו אני בהחלט משאירה את היצירה כתחביב ומוכנה בנוסף להכין כרטיסים בהזמנה לחברים :)
בקיצור... עבר הזמן אבל לא העליתי לכאן תמונות של כרטיסים חדשים והם כבר מתיישנים להם.. לא חבל?..
אז בבקשה:

כרטיס ראשון הוא כרטיס שהוזמן מחמותי לעתיד, לקראת פרישת הבוס שלה מהעבודה. בסופו של דבר הכנתי לה כרטיס אחר ומשעשע יותר אבל זה האהוב עלי ביותר :)כרטיס "באהבה", נעשה למטרת ברכה לזוג שמתחתן, ויש גם מעטפה תואמת:

המעטפה נעשתה באותה הדרך בה נעשו מעטפות "החג שמח"... הבסיס הוא ממעטפת קראפט מוכנה מהערכה הזאת. את שולי החלק נעליון הנפתח חוררתי בעזרת הפאנץ המקסים הזה. הדבקתי פס רחב מדף הלבבות (של צרויה אילן) שתואם לכרטיס. מעל הפאנץ' הדבקתי חוט לבן ובמרכזו הדבקתי לב מובלט.


כרטיס נוסף שהוזמן ע"י חברה טובה שלי לכבוד יום ההולדת ה- 60 של אביה, לכבוד יום ההולדת המשפחה לקחה אותו לשיט מפנק... אז הכרטיס ברוח המתאימה :)כרטיס יומולדת קטן וחמוד: (הרקע האדום הוא השולחן..)


עוד יומולדת:


ועוד אחד:

ועוד אחד...


ועוד אחד...


ועוד אחד (לכבוד יום הולדת של אמא של חברה, שאוהבת פרחים, אבל לא קיטצ'..) הצלחתי??...

שלישיית כרטיסי יומולדת שאני אוהבת במיוחד:

1.

2.

3.


כרטיס לחתונה:התחשק לי כרטיס שמח וצבעוני!
כרטיס חמוד:

מתה על הכרטיס הזה: "את אחלה חמודה"!!!
לקח לי המון זמן ליצור אותו אבל היה שווה....
חתכתי עם פאנצ' לב קטן לבבות מכל מיני צבעים, כל אחד מהלבבות "יישנתי" עם דיו לבן, הדבקתי אותיות (אותיות מתגרדות.. אני לא אוהבת לעבוד איתן!), את הכל הדבקתי על גבי רצועת קארדסטוק כחול מנוקד...


בפנים הדבקתי רצועת קארדסטוק כחולה עם פאנצ' של תווים:זהו לבינתיים....
יש עוד כרטיסים אבל נשאיר משהו לפוסטים הבאים כי זה כבר ארוך ארוך....

אוהבת את הכרטיסים המהממים שיצאו :)

תודה שקראתן, אשמח לתגובות...

ביי,
סתיו

2 comments:

  1. כרטיסים מקסימים ומלאי שמחת חיים.

    השבמחק
  2. מקסימקסימקסימקסי........
    מקסים. כבר אמרתי?

    השבמחק